Adela e Anxhelo Muçollari në kërkim të yjeve! Dy balerinët rrëfejnë ç’do të ndodhë gjatë rrugëtimit

17 Dhjetor 2021, 14:47

Dy yje të baletit shqiptar, Adela dhe Anxhelo Muçollari kanë nisur një projekt për kërkimin e talenteve të reja në gjithë Shqipërinë. Për realizimin e projektit që e kanë titulluar  “WE ARE ALL MADE OF STARS”, motër e vëlla do të udhëtojnë në 6 qytete: Korçë, Shkodër, Durrës, Vlorë, Elbasan, Tiranë. Adela dhe Anxhelo zbulojnë për here të pare për Report Tv synimet e projektit

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha