Adoleshentët në rrezik nga shpërndarësit e drogës! Tushe dhe Dhori: Prindërit, mësuesit dhe policët të bëhen vigjilentë! Malaj: Stresi i të rinjve vjen nga gjendja ekonomike

24 Mars, 22:52

Adoleshentët në rrezik nga shpërndarësit e drogës. Këtë e tregoi operacioni i fundit policor që tregoi se si trafikantët shpërndajnë lëndë narkotike pranë shkollave. Sociologu Gëzim Tushe, pedagogia Nora Malaj, deputetja Ilda Dhori, gazetarët Sokol Dema dhe Sokol Bregu kanë treguar detaje përse të rinjtë konsumojnë drogë në Report Tv në emisionin ‘Pa Protokoll’ nga Anduela Ndreu.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha