Arrestimi i Dakos, Gjokutaj: U akuzua për shpërdorim detyre për ta shpëtuar nga sekuestrimi i pasurisë! Hoxha: SPAK po ‘kursen’ opozitën për shkak të presionit publik

9 Qershor, 23:04

Arrestimi i ish-kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dakos dhe lënia e tij në burg për akuzën e shpërdorimit të detyrës ka ngjallur debate lidhur me masën e sigurisë së caktuar nga GJKKO.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha