“Babai humbi se ishte rimartuar, nënën e kam heroinë”/ Rrëfehet vajza, që gjeti babain pas 15 vitesh

23 Tetor 2020, 18:58

“Babai erdhi në Shqipëri dhe na takoi. Unë në atë kohë fluturoja, pasi kisha praën tim atë. Por ai gëzim nuk do të zgjaste shumë, dhe do ishte vetem dy herë dhe për pak orë.Herët e tjera, Iliri kalonte para shtëpisë sonë dhe nuk na takonte, por shkonte tek xhaxhai dhe halla. Ai imponohet nga zonja që bashkëjeton, që të mos komunikoj më me ne. Në momentin që unë kisha më shumë nevoj, im atë nuk është gjendur aty. Vëllai i vogël që është i sëmurë e merr çdo ditë në telefon dhe ai nuk ia hap më telefonin. Babi kur është larguar e dinte që vëllai vogël ka qenë sëmurë, por nuk e ktheu më kokën për ne, edhe sot që e gjetëm ai nuk do t’ja di”- u shpreh me lot në sy Ambra Gjoka. Hera e fundit që Ambra ka folur me babain e saj ka qënë para 6 muajve dhe duket se marrëdhëniet mes tyre janë të ftohta, por ajo dha një mesazh për babain.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha