Batuta epike për Ilir Metën, qytetari “hap thesin”: Presidenti, si grua që ka ndarë 6-7 burra…

5 Korrik, 12:40 | Përditesimi i fundit: 2020-07-05 12:44:28

Një telefonues në emisionin e mëngjesit “Shtypi i ditës dhe ju” në Report TV foli për presidentin Ilir Meta duke thënë se bën marrëveshje sa me një parti sa me një tjetër. Ndqini mendimin dhënë gazetarit Besard Jacaj…

Programe të tjera

Shiko të gjitha