‘Bëj humor për të harruar kancerin’, Milaim Zeka ‘hap zemrën’ në N’Kohë

15 Tetor 2022, 22:10

Humori është një mënyrë për të harruar sëmundjen e rëndë dhe për ta fituar këtë betejë të përditshme. Gazetari nga Kosova Milaim Zeka rrëfehet me ‘dorë në zemër’ në Report Tv.

“Jeta ime është krejt ndryshe prej humorit tim, unë bëj humor për shkak se dua të tejkaloj sëmundjen time të kancerit”-tha në ‘N’kohë’ Milaim Zeka.  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha