Beratasi nxjerr EMRAT në emision, Ja TRE ministrat SERVIL të Edi Ramës

11 Korrik, 10:49

Një qytetar nga Berati që u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ishte pro listave të hapura ndërsa kishte edhe një tjetër merak. Zotëria tha se duhen ndryshime në qeveri madje disa prej ministrave i quajti servila të Edi Ramës. Beratasi nxorri në emision emrat e tre prej ministrave që sipas tij janë servila dhe nuk bëjnë asnjë punë. Ndiqeni opinionin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha