Berisha: Më sanksionuan se s’do pranoja kurrë bashkëqeverisjen e PD me PS! Rama do të përfundojë si McGonigal

6 Shkurt, 12:46

Sali Berisha vijon të merret me cështjen e Charles McGonigal dhe gjen justifikime për shpalljen e tij ‘non grata’ nga SHBA. Në daljen për mediat u shpreh se u sanksionua pasi nuk do të pranonte kurrë bashkëqeverisjen e PD me PS. Po ashtu shtoi se Edi Rama do të përfundojë njësoj si ish zyrtari i FBI për krim kundër vendit të tij.

Kategori të tjera