Beteja për PD, Meta pozicionet krah Berishës dhe thirrja për Bashën

15 Janar, 07:29

Beteja per PD, Meta pozicionohet krah Berishes dhe thirrja per Bashen qe te krijoje parti tjeter. Pas Berishes e Nokes, deshmojne ne prokurori Basha e Bardhi. Kush futi ne kurth, ke? Lufta brenda te njejtes parti politike dhe roli i SHBA Nje debat me: Gazment Koduzi Ledina Mandija Besart Logu Leonard Karaj

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha