Cërrikasi komenton OFERTËN e Ramës për Bashën me BATUTË: I ka parë Monika FILXHANIN

11 Korrik, 10:51

Një telefonues nga Cërriku u bë pjesë e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe komentoi temën e ditës për zgjedhje parlamentare me lista të hapura. Zotëria më pas duke folur me gazetarin Andi Kapxhiu me një batutë komentoi edhe ofertën e Ramës për Bashën duke thënë:” Do i ketë parë Monika filxhanin”.

Programe të tjera

Shiko të gjitha