‘Çfarë ndodh në Amsterdam s’mbetet në Amsterdam’, Valteri ‘thyen’ rregullin ‘N’kohë’! Tregon për herën e fundit kur konsumoi lëndë narkotike

3 Dhjetor 2022, 21:21

Ish deputeti Halit Valteri u bë edhe nostalgjik dhe kujtoi Amsterdamin edhe sepse shpesh thuhet se “Çfarë ndodh në Amsterdam, mbetet në Amsterdam”.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha