Debat i fortë për të ardhmen e opozitës në 14 maj (17 mars 2023)

18 Mars, 07:10 | Përditesimi i fundit: 2023-03-18 15:16:14

Regjistrimi i PD-së së Alibeajt në zgjedhjet lokale të 14 majit dhe koalicioni Meta-Berisha nën siglën ‘Bashkë Fitojmë’ kanë qenë çështjet që kanë dominuar zhvillimet e fundit në politikën shqiptare.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha