Dëshmia ‘bombë’ pas 20 vitesh/ ’Mbajta të miturën kundrejt parave, nënën ia trafikuan fierakët’

14 Qershor, 18:53

 

Antoneta: Jo unë hekurosja se ishte një periudhë që u privatizuan ndërmarrjet na hoqën nga puna dhe unë isha e papunë. Edhe më thotë mamaja e Ronit: ‘Neta do vish tek unë.’ Janë familje shumë e mirë, kjo laborante, i ati me xhaxha doktor janë të njohur në Fier, janë familje e mirë. Nuk e mendoja unë që ti e ke vëllain... Nuk e dija me sinqeritet. Biles unë për Ronin vdisja e doja shumë se ishte edhe shumë fëmijë i dashur. Nuk e dija fare unë. Jam shokuar kur e kam marrë vesht këtë gjë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha