Divorcohet nga gruaja e parë, braktis edhe të dytën/Kush është Gramoz Lulaj?

26 Janar, 17:42

E ftuar në studion e emisionit ’Pa Gjurmë’ bashkëshortja e Gramoz Lulajt, Anila kërkon prej 7 vitesh të mësojë se cfarë ka ndodhur me fatin e tij. 46-vjecari la dy vajzat e vogla dhe vendosi të zhdukej pasi i komunikoi bashkëshortes, se do të takohej me një shok. 5 ditë pasi doli nga Spitali Psikiatrik i Vlorës, 46-vjecari me probleme të shëndetit mendor u largua nga shtëpia më 18 korrik të vitit 2013.

 

Programe të tjera