Drejtoresha e AKU-SË: Kujdes! Këto janë produktet që mund t’ju rrezikojnë jetën gjatë sezonit veror

17 Qershor, 14:53

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, drejtoresha e AKU-SË Jeta Deda tregoi më tepër për inspektimet e fundit që ka ndërmarr AKU. Ajo u ndal në një sërë çështjesh ndërsa i bëri thirrje qytetarëve që të tregojnë kujdes sidomos me produktet shtazore dhe kontrollin e etiketave.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha