Dua Lipa, Loredana dhe Don Xhon, të rejat më të fundit nga vip-at shqiptarë nga Rep-pop

14 Nëntor 2021, 15:52

Ylli i muzikës pop, Dua Lipa, jo vetëm që na bënë krenarë në të gjithë botën me arritjet e saj, por së fundmi ka treguar se është edhe një diplomate e zonja. Teksa pranoi Çmimin e Lidershipit të Dalluar nga Këshilli i Atlantikut, Dua ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën, në prani të presidentes së Komisionit Europian, Ursula von der Leyen.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha