Dy histori nga ato që të mbajnë mbërthyer pas ekranit vijnë sërish në “E ardhmja është vajzë” (14 janar 2023)

14 Janar, 22:48 | Përditesimi i fundit: 2023-01-15 10:50:16

Dy histori nga ato që të mbajnë mbërthyer pas ekranit vijnë sërish këtë të shtunë në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin Eva Dori, gazetarja e njohur shqiptare tregon jetën e saj në 10 vitet e fundit në Amerikë dhe pëpjekjet e mëdha për të ruajtur fort traditën e kulturën shqiptare. Gerta Cami, vajza duarartë, veshjet e së cilës kanë udhëtuar në të gjithë botën ndan me publikun rrugën e saj drejt suksesit. Një mbrëmje për të mos u humbur, me një mesazh nga e madhja ikonë e kinematografisë shqiptare Margarita Xhepa.Këtë të shtunë, ora 21:00 në Report Tv.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha