Dy pallate pa “GJUMË”, DENONCIMI nga Shëngjini: Komshiu PARTY që në 7 të mëngjesit

3 Korrik, 11:53

Në emisionin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar nga Shëngjini  telefonoi për të bërë një denoncim. Zotëria tha se banorët e dy pallateve kanë mbetur pa gjumë pasi një komshi aty pranë që ka një vilë private mban zërin e muzikës në maksimum deri në orën 12 të natës apo edhe që në 7 të mëngjesit. Zotëria i tha gazetarit Andi Kapxhiu se nuk mund të flejë dot dhe ka një apel edhe për policinë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha