Dy shkrimtaret ndajnë artin e bukur të penës e të artit (25 mars 2023)

25 Mars, 23:05

Dy zonja të nderuara të penës vijnë sonte në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin. Natasha Lako futet në skutat e jetës dhe tregon me qetësi sukseset dhe arritjet e saj. Rajmonda Belli Gjonçaj, me buzëqeshjen e ëmbël thur ndjenjat e jetës dhe i tregon me gjithë shpirt e me forcën e fjalës së saj Na ndiqni sonte në Report tv, ora 21:00 për tu mbushur me dashuri, art dhe emocione që dalin nga thellësitë e zemrës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha