E bija “arratiset” me 60-vjeçarin, i moshuari dërgon mesazh live:Nuk e lëshoj,unë e dua

7 Tetor 2020, 17:49

Historia e pazakontë e dashuris mes një 60-vjeçari dhe një të miture 15 vjeçe, u rikthye në emisionin ‘Pa Gjurmë‘, në Report TV, nga nëna e vajzës Violeta Dobruna. Pas një bashkëjetese prej dy vitesh me Istref Avdiun, ky i fundit zë të dashur të bijën, me të cilën është larguar që prej 29 korrikut të këtij viti. Violeta Dobruna dyshon se, vajza është rrëmbyer nga ish-bashkëjetuesi me qëllime shfrytëzimi. Për Violetën, nënë e katër fëmijëve, kjo ngjarje e ka zanfafillën në vitin 2013 kur, pasi u divorcua nga bashkëshorti i saj nis një mardhënie të re dashurie me Istrefin. Ajo rrëfen sesi zbuloi raportin e partnerit të saj, prej 9 muajsh me të bijën e mitur. Ndërsa në një reagim live në emision me sms, Istrefi ka pohuar se ndodhet në Serbi së bashku me vajzën 15 vjeçare Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni nga e hëna në të premte në orën 15:00 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha