‘E bukura Marina ime’ Jurgen Kaçani flet për vajzën dhe zgjerimin e familjes së shpejti

10 Qershor, 12:43

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” ishte I ftuar këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore shqiptare Jurgen Kaçani, i cili tregoi më tepër për projektet e tij të fundit muzikore.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha