Ekzekutimi i Sofisë, autori me kapele e syze! Ka kaluar Lanën në këmbë, më pas ka ikur me biçikletë

26 Shkurt, 12:21 | Përditesimi i fundit: 2021-02-26 12:28:46

Report Tv bën me dije se vrasësi i Behar Sofisë ka qenë një person i veshur sportiv, me kapele e syze. Pasi ka bërë atentatin autori ka kaluar në këmbë urën e Lanës.

Më pas ai ka marrë një biçikletë pranë kullave dhe është larguar drjet Kodrave të Liqenit. Ai e ka ndjekur 66 vjeçarin disa metra në këmbë, i ka dalë para dhe e ka qëlluar, e më pas është larguar pa u kuptuar nga askush.

Disa shoferë që kanë kaluar në atë orar  janë pyetur dhe ka thënë se skane degjuar të shtëna. Nga vrasës me motorr makina qe digjen, në këtë rast kemi të bëjmë me vrasës me biçikletë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha