Emocionuese/ Jurgen Kaçani i dedikon këngë nipçes dhe një suprizë e bukur për motrën

10 Qershor, 12:39

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” ishte I ftuar këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore shqiptare Jurgen Kaçani, i cili tregoi më tepër për projektet e tij të fundit muzikore. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha