“Është KAPUR me video, e VDIQËN burrin e huaj” Telefonuesi e lëshon GOJËN ndaj Ilir Metës

13 Korrik, 11:00

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues “shpërtheu” keq ndaj klasës politike dhe në veçanti ndaj Presidentit Meta. Zotëria tha duke folur me Andi Kapxhiun se Meta është kapur me video, është hajdut dhe kriminel. Ndiqeni irritimin e qytetarit.

Programe të tjera

Shiko të gjitha