“Është makineri” Parodistët e Vlorës shajnë Agron Llakajn?

10 Shtator, 21:37 | Përditesimi i fundit: 2022-09-11 14:07:24

“Ne jemi në pension tani, por nuk e mendojmë dot veten larg kësaj skene këtu(Teatrit)”. Me këtë fjali të Afrimit, anëtarit të grupit të Parodistëve të Vlorës, kuptova pse ishin, janë dhe do të mbeten aq të suksesshëm, sepse në çdo grimcë humoristike kanë dhënë shpirtin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha