Flet i moshuari që njohu vazjën që u vetëflijua për ringjallje: Përfundoi…

5 Korrik, 12:46 | Përditesimi i fundit: 2020-07-05 14:04:02

“Shtypi i ditës dhe ju” në Report Tv me gazetarin Besard Jacaj priti edhe sot mendimet e telefonuesve, teksa një qytetar tha se i biri kishte bërë shkollën me vajzën që u vetëflijua për ringjallje. Ndiqni deklaratën e tij…

Programe të tjera

Shiko të gjitha