Flokë me birrë, qerpikë me bojë këpucësh, zonjat kujtojnë vështirësitë për t'u dukur bukur para ‘90

3 Qershor, 13:56 | Përditesimi i fundit: 2022-06-03 13:57:15

Në një intervistë në “Rreze Dielli” zonjat Eliana Mitro, inxhiniere,  parukieret Beli Cafi dhe Arta Janushaj kujtuan me nostalgji vitet para ’90, kur zonjat dhe vajzat kishin vështirësi për të gjetur produktet që do t’i ndihmonin për t’u dukur më bukur pasi si çdo gjë tjetër në periudhën komuniste në Shqipëri kishte mungesë edhe në produktet e bukurisë dhe veshje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha