Fotografon yje botëror si Jennifer Lopez, Liridona: Si e ktheva pasionin për fotografinë në profesion në SHBA

16 Qershor, 11:43 | Përditesimi i fundit: 2022-06-16 11:59:56

Liridona Gjokaj Morina është tashmë emër i njohur në botën e artit dhe të fotografisë në Amerikë. Vajza shqiptare e lindur në Mal të zi me pasionin për fotografinë, ka korruar tashmë suksese dhe çmime si fotografe tepër e njohur në New York.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha