"Gjyshja", filmi me regji dhe skenar të Eduard Grishaj

10 Tetor 2019, 15:24

Regjisori Eduard Grishaj flet për Rreze Dielli në Report TV: Filmi 'Gjyshja' i bazuar në një histori të vërtetë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha