Horoskopi politik, qytetari zbulon planin:’Rama president në 2025, kryeministër bëhet….’

6 Qershor, 10:32

“Basha bëri autogol”. Kështu e nisi komunikimin në studion e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar mëngjesin e sotëm. Zotëria duke folur me gazetarin Andi Kapxhiu zbuloi edhe planin e Edi Ramës për të ardhmen duke thënë se në vitin 2025 ai bëhet president dhe Basha kryeministër.

Programe të tjera

Shiko të gjitha