Humbet 38-vjecari Zamir Barci në Tiranë, motra:Vellai ka probleme me …

21 Janar, 17:59

#pagjurme #odetadume #reportTV Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv Zamir Barci ka humbur kontaktet me familjen mengjesin e 19 janarit. 38-vjecari nga Tirana ka probleme me shëndetin mendor. Ditën që doli tregoi se do të dilte një shëtitje nga liqeni, por prej të dielës nuk dihet cfarë ka ndodhur me fatin e tij. Kush e shikon është i lutur të lidhet me emisionin “Pa Gjurmë” në numrin +355 69 99 55 698.

Programe të tjera