Humbi bashkinë e Mallakastrës me diferencë të vogël votash, Kapllanaj: Shkak bashkëpunimi mes kandidatit të foltores dhe atij të PS-së

19 Maj, 22:21

Për Agron Kapllanajn, kandidatin e PD-së në bashkinë e Mallakastrës, humbja e tij ka ardhur si rezultat i bashkëpunimit mes kandidatit të Bashkë Fitojmë dhe atij të PS-së. Duke analizuar humbjen e tij që erdhi me vetëm 288 vota diferencë ndaj Qerim Ismailajt të PS-së, Kapllanaj tha se votat e dhëna për Resmi Shanajn do t’i jepnin fitoren PD-së nëse ky i fundit nuk do kishte hyrë në zgjedhje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha