I braktisur nga fëmijët, i moshuari në ‘Pa Gjurmë’:Kam para, por jo dashuri

3 Maj, 18:02

Ky eshte Ramadan Hasa, nje 70 vjeçar nga Kukësi, i cili po i kalo ditët e jetës i vetëm në një banesë në zonën e Shkozës pa miq dhe të afërm. Është babai i 3 fëmijëve, por nuk e pati fatin të gëzojë dashurinë e tyre, pasi e braktisën në ditët e tij më të vështira. Ai troket në emisionin “Pa Gjurmë” për të kërkuar streh në shtëpinë e të moshuarve në Tiranë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha