I moshuari e thotë troç: Kurrë nuk bëhemi, urrejmë njëri-tjetrin, duam të jemi të gjithë mbretër

12 Maj, 09:46

Në emisionin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një i moshuar me zë të lartë tha: Ne kurrë nuk do hyjmë në Europë dhe kurrë nuk do bëhemi si njerëz pasi ne e urrejmë njëri-tjetrin dhe duam të jemi të gjithë mbretër.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha