I moshuari i PËRVISHET ambasadores Kim: Kërkon RROTACION që të vijë Berisha

10 Korrik, 12:14

Përveç temës së ditës merakun një qytetar që u bë pjesë e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv e kishte për deklaratat e ambasadores amerikane Kim që foli për rrotacion politik. Zotëria pati kritika për diplomaten duke thënë se kërkon rrotacion që në pushtet të vije sërish Berisha. Ndiqeni opinionin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha