I moshuari merr ROLIN e kryeministrit: Këta MINISTRA as ROJE tek stalla e …… nuk i çoja

9 Korrik, 10:08

Një i moshuar që u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ishte shumë i revoltuar me kryeministrin Rama për të cilin tha se ka larguar gjithë ministrat e vërtetë socialistë. Edhe si një ish-përgjegjës në sektorin e bujqësisë zotëria tha se nëse do ishte ai shefi i qeverisë këta ministra as roje tek stalla e derrave nuk i çonte.

Programe të tjera

Shiko të gjitha