I mungoi dashuria e prindërve, e reja rrëfen në ’Pa Gjurmë’ jetën mes një nëne dhe dy baballarëve

30 Shtator, 17:44

Thuajse e rrallë historia e Dolorez Kumbullës, e cila pas 35 vitesh mësoi të vërtetën e jetës. Ajo u birësua nga cifti Kumbulla në Tiranë në vitin 1984, por u rrit në Ohër. Prindërit u divorcuan dhe nëna birësuese e mori me vete të bijën, në Maqedoninë e Veriut, pasi u martua për herë të dytë. 36-vjecarja bën publike këtë histori në emisionin ’Pa Gjurmë’, duke rrëfyer një jetë të vështirë mes një nëne dhe dy baballarëve. I ka munguar gjithnjë dashuria e prindërve, ndaj sot Dolorez është në kërkim të prindërve biologjik.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha