“Ilir Metën e mori më qafë Monika”, i moshuari: Gratë nuk duhen dëgjuar, unë s’e pyes më zonjën

10 Qershor, 10:01

“Ilir Metën e mori më qafë Monika”. Këtë mendim kishte një i moshuar që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria tha se gratë nuk duhen dëgjuar gjithmonë dhe se as ai nuk e pyeste më zonjën e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha