Integrimi/ Senida Mesi: Shqipëria i plotësoi kushtet, vendimi i Unionit politik! Nëse BE do ishte gati, do ndërhynte për ta zgjidhur konfliktin e Maqedonisë së Veriut me Bullgarinë

25 Qershor, 21:55

E ftuar në "Pa Protokoll", Mesi u shpreh se Shqipëria i ka plotësuar kushtet e vendosura nga Brukseli dhe se për herë të parë të 27 vendet e BE nuk kishin asnjë kundërshti, por vendimi nga Unioni është politik. 

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha