'Intermedica është kthyer në institucion', mjeku i njohur Dr. Vasil Llajo në një rrefim 360 gradë për rrugëtimin e jetës familjare dhe profesionale

26 Maj, 14:31

Themeluesi dhe Administratori i “Intermedica”, Dr. Vasil Llajo ka rrëfyer për emisionin “Rreze Dielli” fillimet dhe historinë e suksesit të karrierës së tij. Dr. Llajo ka qenë i pari që mori iniciativën për të sjellë skanerin e parë në Shqipëri, pas eksperiencës së punës së tij në Greqi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha