Ja çfarë nuk duhet të mungojë në valixhen e maternitetit të një nëne të re

3 Nëntor 2021, 13:30

Elona Marku në profesion Make up Artist, është në pritje të fëmijës së dytë. Ajo është në muajin e 9-të të shtatzanisë, në një intervistë në emisionin ‘Rreze dielli” për t’I ardhur në ndihmë nënave të reja, ka vendosur të tregojë se cfarë do të marr me vete në spital, veshje dhe sende të ndryshme për ditët e qëndrimit pas lindjes. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha