'Ju kanë çuar në parlament me mërzit Ramën apo për Shqipërinë?', telefonuesit kundër Markut e Gjekmarkajt

9 Maj, 12:28

Nisur nga disa deklarata të deputetëve të zgjedhur të Lezhës Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj që në Parlament do të jenë për të mërzitur Edi Ramën disa prej telefonuesve u shprehën kundër këtij qëndrimi pasi sipas tyre populli i ka votuar për të cuar përpara vendin dhe jo për t’u marrë me kryeministrin. Nëse kanë këtë qëllim më mirë të mos hyjnë fare në Kuvend kanë thënë ata.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha