Jul aventurieri që shëtit botën në këmbë, ju tregon sekretet si të udhëtoni pa para

21 Qershor, 14:31

Julian Lala është djali aventuerier i cili udhëton botën në këmbë e shpesh herë pa para. Përmes youtube ai shpërndan videot e tij të udhëtimeve, eksperiencat dhe aventurat, duke u kthyer kështu në një personazh shumë të dashur për publikun. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” tregoi më tepër për udhëtimet që ka ndërmarr por edhe planet e reja.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha