“Ka të HAPURA katër DOSJE”, Telefonuesi ZBULON edhe PYETJEN që KIM duhet ti bëjë Bashës

11 Korrik, 10:48

Në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar kishte rezerva për Ambasadën Amerikane dhe i drejtoi disa pyetje diplomates Yuri Kim. Nga ana tjetër zotëria duke folur me gazetarin Andi Kapxhiu tha se Lulzim Basha vërtetë kërkon rrotacion politik por ka të hapura katër dosje. Ndiqeni cilat janë ato.

Programe të tjera

Shiko të gjitha