Kthehuni te vetja dhe duajeni atë… Monolog nga Ermira Çausholli

4 Shkurt, 21:25

Përqafimi i nënës me vajzën e saj do të jetë kulmi i dashurisë sot në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin. Suela Bako, aktorja dhe regjisorja e njohur ndan emocionet e jetës si asnjëherë më parë, përballë vajzës së saj. Kaltrin Zalla, bija e aktorëve të njohur na tregon anën e bukur të të rinjve që duan të mësojnë e të luftojnë për të ardhmen e tyre. Na ndiqni sot , ora 21:00 në “Report tv” për tu mbushur me dashuri e ndjenja të bukura

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha