Kur unë isha ende në bark, im atë digjet në rreth 80% të trupit… Historia e jashtëzakonshme e ardhjes në jetë të Elsës

28 Janar, 22:18


Një kombinim si asnjëherë më parë i një regjisoreje dhe një pedagogeje gjuhësie këtë të shtunë në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin.
Driada Dervishi ndan me publikun jetën e saj të rrëfyer si asnjëherë më parë.
Elsa Skënderi, me buzëqeshje në çdo moment na tregon brendësinë e zemrës dhe momentet e saj më të vyera.
Sonte në ekranin e Report tv, ora 21:00, mos iu ndani 2 vajzave që do të ndriçojnë ekranin me mirësinë e tyre.
 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha