Kush do e drejtojë PD? Apeli do vendosë për vulën

23 Prill, 07:27

Në 'Pa Protokoll' deputeti socialist Xhemal Qefalia, teksa tha se për maxhorancën, Presidenti i ri duhet të jetë i pavarur, mbi partitë dhe të ketë autoritet për të mbledhur forcat politike në raste krizash. Ai theksoi se thirrjet e PS për të negociuar me opozitën në zgjedhjen e Presidentit të ri, nuk janë lojëra.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha