Lidhja e Ramës me McGonigal, Salianji letër SPAK, SHISH dhe Ministrisë së Brendshme: Lajmet indicie që të nisin hetimet

27 Janar, 14:31

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji i ka kërkuar SPAK që të nisë hetimet për lidhjen e kryeministrit Edi Rama me ish-zyrtarin e lartë të FBI-së McGonigal, i cili është arrestuar në SHBA

Kategori të tjera