Liljana Kondakçi: Ja cilat janë sekretet e bukurisë që kam ndjekur gjatë gjithë jetës

24 Qershor, 14:12

Liljana Kondakakci, një emër i madh i muzikës shqiptare që ka lënë gjurmë me zërin e saj të pakrahasueshëm, që për çudinë e të gjithëve nuk ka ndryshuar aspak. Ajo vazhdon të jetë po aq aktive në skena sa edhe dikur. Në një intervstë në emisionin “Rreze Dielli”, këngëtarja e mirënjohur u shpreh se do të qëndrojë gjatë në skenë, dhe se nuk e mendon dot veten jashtë skenës muzikore.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha