“Lista e mëkateve të Lulit”, qyetari i prish ëndrrën kryeministrore Bashës

12 Korrik, 09:52

Në  emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” në Report TV me moderator Besard Jacaj një qytetar foli për kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke i kujtuar mëkatet që sipas telefonuesit, ai ka bërë në të shkuarën. Telefonata e plotë…

Programe të tjera

Shiko të gjitha